Index 

Veenendaalse tak.

Omschrijving index.

Generatie 1:
Generatie 2a:
Generatie 2b:
Generatie 2c:
Generatie 2d:
Generatie 3:
Generatie 4a:
Generatie 4b:
Generatie 4c:
Generatie 4d:
Generatie 4e:
Generatie 4f:
Generatie 5a:
Generatie 5b:
Generatie 5c:
Generatie 5d:
Generatie 5e:
Generatie 5f:
Generatie 5g:
Generatie 5h:
Generatie 5i:
Generatie 5j:
Generatie 5k:
Generatie 6a:
Generatie 6b:
Generatie 6c:
Generatie 6d:
Generatie 6e:
Generatie 6f:
Generatie 6g:
Generatie 6h:
Generatie 6i:
Generatie 6j:
Generatie 6k:
Generatie 6l:
Generatie 6m:
Generatie 6n:
Generatie 6o:
Generatie 7a:
Generatie 7b:
Generatie 7c:
Generatie 7d:
Generatie 7e:
Generatie 7f:
Generatie 7g:
Generatie 7h:
Generatie 7i:
Generatie 7j:
Generatie 7k:
Generatie 7l:
Generatie 7m:
Generatie 7n:
Generatie 7o:
Generatie 7p:
Generatie 7q:
Generatie 7r:
Generatie 7s:
Generatie 7t:
Generatie 7u:
Generatie 8a:
Generatie 8b:
Generatie 8c:
Generatie 8d:
Generatie 8e:
Generatie 8f:
Generatie 8g:
Generatie 8h:
Generatie 8i:
Generatie 8j:
Generatie 8k:
Generatie 8l:
Generatie 8m:
Generatie 8n:
Generatie 8o:
Generatie 8p:
Generatie 8q:
Generatie 8r:
Generatie 8s:
Generatie 8t:
Generatie 8u:
Generatie 8v:
Generatie 8w:
Generatie 8x:
Generatie 9a:
Generatie 9b:
Generatie 9c:
Generatie 9d:
Generatie 9e:
Generatie 9f:
Generatie 9g:
Generatie 9h:
Generatie 9i:
Generatie 9j:
Generatie 9k:


 

MICHIEL HOMOET, geboren in 1614.
AART HOMOET, geboren te Veenendaal.
TEUNTJE MICHIELSEN HOMOET, geboren te Veenendaal in 1650.
ELSE MICHIELS HOMOET, geboren te Veenendaal.
TRIJNTJE MICHIELS HOMOET, geboren te Veenendaal.
MICHIEL HOMOET, geboren te Veenendaal vr 1683. 
AART HOMOET, gedoopt te Veenendaal op 24-03-1709. 
LIJSBETH HOMOET, gedoopt te Veenendaal op 13-03-1712
ROELOF HOMOET, geboren te Veenendaal voor 1728
WILLEMPJE HOMOET, geboren te Veenendaal op 01-08-1717
DIRK HOMOET, gedoopt te Veenendaal op 27-07-1721
LENA HOMOET, gedoopt te Veenendaal op 25-06-1724.
HENDRIK HOMOET, gedoopt te Veenendaal op 07-10-1736. 
MARIA HOMOET, gedoopt te Veenendaal op 18-01-1739.
MICHIEL HOMOET, gedoopt te Veenendaal op 26-03-1741.  
GIJSBERT HOMOET, gedoopt te Veenendaal op 07-07-1743. 
GIJSBERT HOMOET, gedoopt te Veenendaal op 21-11-1744.  
TEUNIS HOMOET, gedoopt te Veenendaal op 24-03-1748.  
WILLEMINA HOMOET, gedoopt te Veenendaal op 13-06-1751.
MARIA HOMOET, gedoopt te Veenendaal op 24-06-1759.
WILLEMINA HOMOET, gedoopt te Veenendaal op 15-11-1761.
AGNIETJE HOMOET, gedoopt te Veenendaal op 31-08-1764. 
ROELOF HOMOET, gedoopt te Veenendaal op 16-02-1766.
AERD HOMOET, gedoopt te Veenendaal op 31-05-1778.
SARA HOMOET, gedoopt te Amsterdam op 22-02-1767.
GEERTRUI HOMOET, gedoopt te Amsterdam op 17-03-1769.
OTTO HOMOET, gedoopt te Amsterdam op  31-01-1772.
AART HOMOET, geboren te Amsterdam in 1774.
AART HOMOET, geboren te Amsterdam in 1777.
AART ANTONIJ HOMOET, gedoopt te Amsterdam op 07-08-1781.
GEERTRUI WILLEMINA HOMOET, gedoopt te Amsterdam op 25-10-1789.
GEERTRUI HOMOET, geboren te Veenendaal op 31-08-1778.
RIJK HOMOET, geboren te Veenendaal op 29-01-1780.
AART HOMOET, geboren te Veenendaal op 10-02-1782.
AARD HOMOET, geboren te Veenendaal op 24-09-1786.
GIJSJE HOMOET, geboren te Veenendaal op 27-06-1793.
GEERTRUI HOMOET, geboren te Veenendaal op 11-10-1795.
JAN HOMOET, geboren te Veenendaal op 24-02-1799.
HENDRIK HOMOET, geboren te Veenendaal op 18-10-1811.

HENDRIK HOMOET
, geboren te Veenendaal op 30-06-1818.
WILLEMINA HOMOET, gedoopt te Amsterdam op 17-05-1795.
REINTJE GERARDA HOMOET, geboren te Amsterdam op 01-03-1798. 

HENDRIK HOMOET, geboren te Veenendaal op 24-01-1813.

TEUNIS HOMOET, geboren te Veenendaal op 10-02-1822.
WILLEM HOMOET, geboren te Veenendaal op 09-07-1824.
EVERT HOMOET, geboren te Veenendaal op 23-07-1826.
JANNETJE HOMOET, geboren te Veenendaal op 11-01-1829.
TEUNISJE HOMOET, geboren te Veenendaal in 28-05-1831.
RIJK EVERT HOMOET, geboren te Veenendaal op 02-05-1835.
TEUNIS HOMOET, geboren te Ede ca 1821.
JAN HOMOET, geboren te Veenendaal op 19-09-1823.
ELIZABETH HOMOET, geboren te Veenendaal in 1827.
EVERIJNTJE HOMOET, geboren te Veenendaal op 20-10-1828.
EVERT HOMOET, geboren te Veenendaal op 21-05-1832.
JANNETJE HOMOET, geboren te Veenendaal op 06-05-1835.
ELIZABETH HOMOET, geboren te Veenendaal op 01-08-1837.
JAN HOOGMOED, geboren te Veenendaal op 10-06-1839.
RIJK HOMOET, geboren te Ede op 03-01-1842.
RIJK HOMOET, geboren te Veenendaal (Gelderland) op 29-08-1844.
AGNIETJE HOMOET, geboren te Veenendaal op 13-06-1844.
ANNA HOMOET, geboren te Veenendaal op 02-05-1848.
EVERT JAN HOMOET, geboren te Veenendaal op 30-03-1850.
CORNELIA SOPHIA HOMOET, geboren te Ede op 23-09-1851.
EVERTJE HOMOET, geboren te Ede op 21-07-1853.
ALBERTUS HOMOET, geboren te Ede op 04-07-1855.
AART HOMOET, geboren te Ede op 18-07-1857.
JAN CORNELIS HOMOET, overleden te Ede op 23-04-1861.
JAN
CORNELIS HOMOET, geboren te Ede op 12-11-1863.
JANNIGJE HOMOET, geboren te Veenendaal op 27-06-1850.
HENDRIK HOMOET, geboren te Veenendaal op 08-07-1852.
AART HOMOET, geboren te Veenendaal op 06-02-1855.
AART HOMOET
, geboren te Veenendaal op 10-04-1859.
Doodgeboren kind, geboren en overleden te Ede op 19-12-1860.
GERRITJE HOMOET, geboren te Ede in 1871 of 1872.
EVERTJE HOMOET, geboren te Ede in 1872 of 1873.
JOHANNA HOMOET, geboren te Ede in 1873 of 1874.
HENDRIK HOMOET, geboren te Ede in 1875 of 1876.
WILLEM HOMOET
, geboren te Ede op 26-08-1877.
JANNETJE HOMOET, geboren te Veenendaal op 09-06-1851.
MARIA HOMOET, geboren te Veenendaal in 1853

JANNA HOMOET
, geboren te Veenendaal op 04-03-1857.
RIJK HOMOET, geboren te Veenendaal in 1860.
SIMON HOMOET
, geboren te Veenendaal in 1863.
WILLEMINA ARINA HOMOET, geboren  te Hagestein op 31-07-1879
.
EVERT HOMOET, geboren te Utrecht in 1888 of 1889.
BARBARA HOMOET, geboren te Utrecht op 21-07-1890.
EVERT HOMOET, geboren te Utrecht in 1904 of 1905.
THEODORA HOMOET, geboren te Utrecht in 1901 of 1902.
EVERDINA HENDRIKA HOMOET, geboren te Utrecht in 1902 of 1903.
EVERT HOMOET, geboren te Utrecht op 14-08-1905.
DIENA WILLEMINA HOMOET, geboren te Utrecht op 28-03-1907.
HENDRIKA HOMOET, geboren te Zeist op 15-06-1909.
JOHANNA HENDRIKA HOMOET, geboren te Utrecht op 09-08-1916.
WILLEM FREDERIK (WIM/BOB) HOMOET, geboren te Utrecht op 04-09-1919.

Laatst bijgewerkt: 17-07-2010.
Copyright Cees van Homoet.