Index 

Steinfurtse tak.

Omschrijving index.

Generatie 1:
Generatie 2a:
Generatie 2b:
Generatie 2c:
Generatie 3a:
Generatie 3b:
Generatie 3c:
Generatie 3d:
Generatie 4a:
Generatie 4b:
Generatie 4c:
Generatie 4d:
Generatie 4e:
Generatie 4f:
Generatie 4g:
Generatie 4h:
Generatie 5a:
Generatie 5b:
Generatie 5c:
Generatie 6a:
Generatie 6b:
Generatie 6c:
Generatie 6d:
Generatie 6e:
Generatie 6f:

BEREND HOMOET, geboren te Steinfurt vůůr 1574.
ALBERT BERENDS HOMOET, geboren te Steinfurt (Duitsland) op 20-02-1600.
EVERWIJN HOMOET, geboren te Steinfurt (Duitsland) ca. 1602.
HAESWIJN HOMOET, geboren te Steinfurt (Duitsland) ca 1604.
BERNARDUS HOMOET, geboren te Zwolle op 05-03-1633.
BERENT HOMOET, gedoopt te Zwolle op 21-10-1628.
ANNA HOMOET, gedoopt te Zwolle op 02-02-1630.
PETERTIEN HOMOET, gedoopt te Zwolle op 21-03-1639.
ALBERT HOMOET, gedoopt te Culemborg op 30-11-1665.
ELISABETH HOMOET, gedoopt te Rotterdam op 22-06-1670.
ALETTA HOMOET, gedoopt te Amsterdam op 05-12-1673.
BERNARDUS HOMOET, gedoopt te Amsterdam op 06-02-1678.
BERNARDUS HOMOET, gedoopt te Amsterdam op 16-12-1680.
CATHARINA MARIA HOMOET, overleden te Amsterdam op 09-06-1702.

JOHANNA GEERTRUIT HOMOET, gedoopt te Zwolle op 23-04-1654
.
AMARANTIA HOMOET, gedoopt te Zwolle op 25-03-1656.
BAREND GERBRAND HOMOET, gedoopt te Amsterdam op 10-11-1695.
SUZANNE CATHARINA HOMOET, gedoopt te Amsterdam op 21-01-1700.
ALBERTUS HOMOET, gedoopt te Amsterdam op 19-04-1709.
SUZANNE CATHARINA HOMOET, gedoopt te Amsterdam op 20-04-1732.
ALBERTUS HOMOET, gedoopt te Amsterdam op 17-10-1733.
MARIA SUZANNE HOMOET, gedoopt te Amsterdam op 04-01-1739.
JAN HOMOET, gedoopt te Amsterdam op 03-10-1740.
DIEDERIK HOMOET, gedoopt te Amsterdam op 27-11-1743.
MARGRETHA JACOBA HOMOET, gedoopt te Amsterdam op 21-10-1750.

Hier zal een index verschijnen over een veelzijdige familie HOMOET, vanuit Steinfurt komen ze in Zwolle terecht, ALBERT HOMOET wordt aangesteld als koster in Zwolle, zijn zoon BERNARDUS HOMOET wordt dominee, nazaten van dit geslacht reizen over de wereldzeeŽn en komen terecht op Java, Ceylon en Curacao.

Laatst bijgewerkt: 17-07-2010.
Copyright © Cees van Homoet.