Index 

Maurik.

Omschrijving index.

Verponding



Generatie 1

Generatie 2a
Generatie 2b
Generatie 2c

Generatie 3a
Generatie 3b
Generatie 3c
Generatie 3d
Generatie 3e
Generatie 3f
Generatie 3g
Generatie 3h
Generatie 3i
Generatie 3j
Generatie 3k
Generatie 3l


Generatie 4a
Generatie 4b
Generatie 4c

Generatie 5a
Generatie 5b
Generatie 5c
Generatie 5d
Generatie 5e

Generatie 6a
Generatie 6b
Generatie 6c
Generatie 6d
Generatie 6e

Generatie 7a
Generatie 7b
Generatie 7c
Generatie 7d
Generatie 7e
Generatie 7f
Generatie 7g
Generatie 7h
Generatie 7i
Generatie 7j
Generatie 7k
Generatie 7l
Generatie 7m

Generatie 8a
Generatie 8b
Generatie 8c
Generatie 8d
Generatie 8e Generatie 8f Generatie 8g
Generatie 8h 
Generatie 8i
Generatie 8m
Generatie 8n

Generatie 9a
Generatie 9b
Generatie 9c
Generatie 9e
Generatie 9m

Generatie 10a
Generatie 10b
Generatie 10c
Generatie 10d
Generatie 10e
Generatie 10f
Generatie 10j
Generatie 10m

Generatie 11f

Generatie 12x
Generatie 12y

Verponding van Maurik in 1650.

HENDRIK VAN HOMOET
is de stamvader.

GERRIT HENDRIKS VAN HOOMOET
.
(nieuw)

HENDRIK GERRITS VAN HOMOET
, geboren te Maurik.
(nieuw)
ELISABETH GERRITS VAN HOMOET
, gedoopt te Maurik op 21-04-1639.
(nieuw)
GERRIT GERRITSZ VAN HOOMOET
, gedoopt te Maurik in 1643.
(nieuw)

GEERTRUID VAN HOMOET
, geboren te Rijswijk (Gelderland) op 01-09-1675.
(nieuw)
ROELOF GERRITSEN VAN HOMOET
, geboren te Maurik.
(nieuw)
WILLEM GERRITSEN VAN HOMOET
, geboren te Maurik.
(nieuw)
JOHANNES GERRITSEN VAN HOMOET
, geboren vr 1684.
(nieuw)
GERRIT GERRITSEN VAN HOMOET
, geboren te Maurik.
(nieuw)
CORNELIS VAN HOMOET
, geboren te Maurik.
(nieuw)
MARIA GERRITSEN VAN HOMOET
, geboren te Maurik.
(nieuw)
ANTHONY GERRITSEN VAN HOMOET
, geboren te Maurik.
(nieuw)
MAYKE GERRRITSEN VAN HOMOED
, geboren te Maurik in 1697.
(nieuw)
HENDERINA GERRITSEN VAN HOMOED
, geboren te Maurik in 1698.
(nieuw)
GEERTRUYT GERRITSEN VAN HOMOED
, geboren te Maurik.
(nieuw)
DIRKJE GERRITSEN VAN HOMOED
, geboren te Maurik in 1701.
(nieuw)

GERRIT VAN HOMOET, geboren te Amsterdam in 1698. (nieuw)
HENDRIK VAN HOMOET, geboren te Amsterdam in 1712. (nieuw)
HENDRIK VAN HOMOET
, geboren te Maurik op 03-08-1721.
(was generatie 4)

ARIAANTJE VAN HOMOET
, gedoopt te Maurik op 08-03-1767.
GERRIT VAN HOMOET, geboren te Maurik op 10-10-1773.
ASUERUS VAN HOMOET, geboren te Maurik 30-08-1775.
HENDRIJNTJE VAN HOMOET, geboren te Maurik op 14-09-1777.
GERRITJE VAN HOMOET, geboren Maurik op 29-12-1781.

HENDRIKA VAN HOOGMOED, geboren te Maurik op 25-12-1815.
ADRIANA VAN HOMOET, geboren te Maurik op 30-07-1816.
HENDRIK VAN HOMOET, geboren te Maurik op 15-04-1809.
ADRIANUS VAN HOMOET, geboren te Maurik op 17-03-1812.
JOHANNES WILLEM VAN HOMOED, geboren te Maurik op 26-06-1821.

ELISABETH VAN HOMOET, geboren te Lienden op 12-02-1838.
HENDRIK VAN HOMOET, geboren te Lienden op 01-04-1844.
JOHANNA VAN HOMOET, geboren te Lienden op 05-05-1847.
ASUERUS VAN HOMOET, geboren te Lienden op 10-05-1852.
AZUERUS VAN HOMOED, geboren te Lienden op 18-06-1838.
HENDRIKA VAN HOMOED, geboren te Maurik op 05-01-1841.
ELISABETH VAN HOMOED, geboren te Maurik op 19-08-1842.
JOHANNA VAN HOMOED, geboren te Maurik op 01-04-1849.
DIRKJE VAN HOMOED, geboren te Maurik op 15-03-1851.
JAN VAN HOMOED, geboren te Maurik op 13-04-1855.
JOHANNES WILLEM VAN HOMOET, geboren te Lienden op 23-03-1857.
HERMINA VAN HOMOET, geboren te Lienden op 12-12-1858
RIJK VAN HOMOET, geboren te Lienden op 11-03-1862.

ANTONIE VAN HOMOET, geboren te Lienden op 02-01-1881.
HENDRIK JAN VAN HOMOET, geboren te Lienden op 24-01-1883.
ARNOLDUS VAN HOMOET, geboren te Lienden op 24-06-1889.
ASUERUS VAN HOMOET, geboren te Lienden op 09-10-1892.
JENNEKE VAN HOMOET, geboren te Lienden op 31-12-1895.
JANNIGJE VAN HOMOET, geboren te Lienden op 08-10-1897.
CORNELIS VAN HOMOET, geboren te Lienden op 24-07-1900.
GRIETJE VAN HOMOET, geboren te Lienden op 03-11-1901.
ADRIANUS VAN HOMOED, geboren te Maurik in 1883.
WILLEM VAN HOMOED, geboren te Maurik op 21-06-1886.
PETER VAN HOMOED, geboren te Maurik op 05-04-1889.

ASUERUS VAN HOMOET, geboren te Maurik op 25-11-1908.
ZEGER VAN HOMOET, geboren te Maurik op 26-03-1913.
CORNELIS VAN HOMOET, geboren te Amerongen op 20-10-1924.
ASUERUS VAN HOMOET, geboren te Eck en Wiel op 06-11-1921.
JOHANNES CORNELIS VAN HOMOED, geboren te Maurik op 11-10-1921.

HENDRIK JAN VAN HOMOET, geboren te Soest op 26-06-1945.
DIRK JAN VAN HOMOET, geboren te Soest op 27-01-1947.
ZEGER JOHANNES VAN HOMOET, geboren te Soest op 22-02-1949.
ASUERUS MARINUS CHRISTIAAN VAN HOMOET, geboren te Soest op 13-02-1954.
HENDRIK JAN VAN HOMOET.
ASUERUS NELIS VAN HOMOET, geboren te Opheusden op 17-08-1951.
WILHELMINA VAN HOMOED, geboren te Maurik op 18-11-1946.
JOHN ERIC VAN HOMOED, geboren op 02-03-1962.

ASUERUS LEANDER DANIL VAN HOMOET, geboren te Veenendaal 16-08-1973.

ISA MARTINA VAN HOMOET, geboren te Veenendaal op 05-03-2002.
TYCHO ASUERUS VAN HOMOET, geboren te Veenendaal op 15-10-2004 om 22:01.

Laatst bijgewerkt: 17-07-2010.
Copyright Cees van Homoet.